Wymień baterię w swoim zegarku Swatch za darmo!

Wymień baterię w swoim zegarku Swatch za darmo!

Cała akcja dedykowana jest dla klientów, którzy nabyli zegarek kwarcowy ich marki. Jeśli bateria się wyczerpie, w autoryzowanym punkcie serwisowym możesz wymienić w nim baterię calkowicie za darmo.

W takich zegarkach kwarcowych bateria powinna wytrzymywać 2-3, a jej koszt oscyluje się od 20 złotych  wzwyż. Zależy to od baterii, która mieści się w zegarku.

Bezpośrednio z ich strony można przeczytać: “Potrzebujesz nowej baterii do ulubionego zegarka Swatch? Od teraz firma Swatch wymieni ją za darmo. Zanieś zegarek Swatch do najbliższego sklepu Swatch i poproś o darmową, nową baterię. W sklepie firmowym Swatch (Polska) wymienimy dowolną liczbę baterii w Twoich zegarkach Swatch. Tchnij życie w swój zegarek Swatch. Teraz za darmo!”

To wspaniała oferta dla klientów tej firmy. Zazwyczaj wymiana baterii jest dodatkowo płatna i rzadko była wykonywana od razu na miejscu. Jeśli jakaś firma organizowała darmowe wymiany baterii lub innych części, były one zazwyczaj dostępne w ofertach premium, które były zazwyczaj bardzo drogie.

Co ciekawe: akcja nie ma żadnego konkretnego terminu ważności, więc można z niej skorzystać do odwołania! Nie obejmuje to jednego zegarka, bowiem jedna osoba może wymienić baterie w dowolnej ilości zegarków.

TUTAJ znajdziesz najbliższy sklep, w którym możesz dokonać wymiany. 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

ZA DARMO! Kalendarze na 2021 rok ZA DARMO! Kalendarze na 2021 r...

Zobacz, jak zgarnąć darmowe gadżety na nadchodzący, 2021, ro...

Testuj za darmo antywirus! Testuj za darmo antywirus!

Jeśli zależy Ci na skutecznej ochronie komputera podczas cod...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!