Darmowe filmy CDA na wyciągnięcie ręki

Darmowe filmy CDA na wyciągnięcie ręki

BiznesRadar.pl

Netflix, HBO, Player - to platformy cieszące się rosnącą popularnością. Co jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na comiesięczną subskrypcję? Gdzie oglądać darmowe filmy online? Jedną z najbardziej popularnych stron, oferującą darmowe filmy, jest CDA.

W Internecie znajdziemy wiele stron z darmowymi filmami. Filmy akcji, komedie, filmy romantyczne czy dokumentalne - wszystko w jednym miejscu zupełnie za darmo, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nic więc dziwnego, że platformy VOD wypierają tradycyjną telewizję. Jednak często okazuje się, że strony z darmowymi filmami posiadają limity czasu oglądania albo działają nielegalnie.

CDA to serwis oferujący szeroką bazę filmów oraz seriali. Dużą część z nich można oglądać za darmo, bez konieczności rejestracji. Za niektóre tytuły trzeba jednak zapłacić.


fot. Technologia Dziennik

Darmowe filmy na CDA

Portal tworzony jest przede wszystkim przez internautów, którzy sami dodają filmy. Na CDA znajdziemy różne materiały: od amatorskich filmów, po kinowe produkcje, zarówno te polskie, jak i zagraniczne. Przed oglądaniem pojawiają się reklamy, ale nie będą one przerywać seansu.

Czy CDA jest legalne? Filmy udostępniane przez użytkowników podlegają kontroli administratorów. Jeżeli jakiś film narusza prawa autorskie osób trzecich, jest usuwany ze strony.


fot. Telepolis.pl

Na CDA istnieje również możliwość wykupienia abonamentu CDA Premium. Ta funkcja rozszerza ofertę o płatne filmy, których jest znacznie więcej niż darmowych. Cena jest konkurencyjna, porównując serwis CDA np. z popularnym Netflixem. Koszt takiego abonamentu to 23,99 zł miesięcznie.

Ilona Płotek

Ilona Płotek

Przetestuj ze swoim dzieckiem zabawki Dumel Przetestuj ze swoim dzieckiem...

Kolejna akcja dedykowana dla matek z dzieckiem. Już teraz do...

Zgarnijcie 1 z 1000 emaliowanych kubków Zgarnijcie 1 z 1000 emaliowany...

Zobaczcie, jak zdobyć darmowy emaliowany kubek całkowicie za...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!