Sprawdźcie darmowy zestaw testowy do podgrzewania tytoniu

Sprawdźcie darmowy zestaw testowy do podgrzewania tytoniu

glo.pl

glo oferuje świetną okazję dla swoich pełnoletnich użytkowników. Tylko teraz można za darmo przetestować do podgrzewania tytoniu. Słyszeliście już o tej innowacyjnej technologii? Jest znana w Polsce od końcówki poprzedniego roku! Kiedy poznacie ją bliżej?

Innowacyjna technologia od glo

To właśnie glo po raz pierwszy pokazało nam, że wystarczy podgrzać tytoń, by cieszyć się jego właściwościami. Oznacza to dużo mniej substancji toksycznych. Uwalniają się one w momencie spalania tytoniu. Dzięki Glo każdy palacz będzie miał kontakt ze zmniejszoną ilością toksycznych środków - nawet o 90-95%! 

W glo tyton podgrzewany jest do temperatury około 240°C. Dzięki temu wyróżnia się tym, że produkt jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Kto nie wierzy, ten już teraz ma okazję sprawdzić ten prosukt całkowicie za darmo!


(fot. wGospodarce )

Spotkanie z przedstawicielem

Na stronie organizatora akcji  możecie wypełnić formularz, w którym podacie swoje miasto, imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. To ostatnie jest bardzo ważne, ponieważ oddzwoni do Was Ambasador glo. Będziecie mogli umówić się z nim na spotkanie, w czasie którego będziecie mieć szansę na odebranie i sprawdzenie produktu przez aż 7 dni! Oznacza to możliwość zabrania zestawu do domu i sprawdzenia w każdej sytuacji. Dlaczego warto? 

Każdy z produktów glo jest prosty i przyjemny w obsłudze. Po załadowaniu bakterii starczy ona na 30 użyć. Oznacza to dużo rzadsze ładowanie urządzenia i możliwość zabrania go na dłuższy wyjazd. Czyszczenie zajmuje zaledwie kilka sekund i przede wszystkim: produkt nie zawiera trzpienia. Wszystko dlatego, że użytkownicy IQOS'a żalili się na to, że może się on złamać. Glo znany jest już w 12 krajach na całym świecie. Czy podbije Polski rynek? Wszystko na to wskazuje! 

Na Youtube znajdziecie pełno filmików, na których ludzie testują i sprawdzają, jak podgrzewanie tytoniu sprawdza się w praktyce. Czy rzeczywiście nikotyna jest uwalniana w taki sam sposób, jak przy tradycyjnych papierosach? Czy jeden przycisk wystarczy, by w pełni cieszyć się produktem? 

A może macie już swoją opinię odnośnie tego produktu? Koniecznie dajcie nam znać! 

Korzyści z korzystania z piekarników parowych Korzyści z korzystania z pieka...

Piekarnik parowy to urządzenie kuchenne, które wykorzystuje...

Darmowe filmy CDA na wyciągnięcie ręki Darmowe filmy CDA na wyciągnię...

Jak oglądać filmy na CDA za darmo?

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!