Darmowe puzzle i układanki online

Darmowe puzzle i układanki online

Puzzle Factory

Chcesz za darmo układać puzzle online, bez wydawania pieniędzy na tradycyjne układanki? Znudziły Ci się zwykłe gry internetowe? Chcesz się rozerwać, a jednocześnie trochę poćwiczyć umysł?

Gdzie układać darmowe puzzle?

Puzzle Factory to miejsce, gdzie można bez przerwy układać darmowe puzzle online i tworzyć własne układanki ze swoich zdjęć. Na stronie możesz zrobić interaktywną układankę ze zdjęcia swojego dziecka, zwierzątka lub innego obrazka, który Ci się podoba. Wystarczy wybrać kształt oraz liczbę elementów i Twoje własne darmowe puzzle online są już gotowe.


fot. Puzzle Factory

Darmowe puzzle dla każdego

Puzzle Factory to strona stworzona z myślą o miłośnikach puzzli. Na stronie znajdziesz dziesiątki tysięcy darmowych plansz, które można układać na komputerze, tablecie i telefonie. Z pewnością każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Puzzle poukładane są w kategorie - łatwiejsze puzzle, specjalnie dla najmłodszych oraz te trudniejsze, dla dorosłych graczy. Stopień trudności oznaczony jest za pomocą kolorowego puzelka w rogu każdego obrazka.

Układanie puzzli to dobry trening dla mózgu. Układając je, zapewniamy sobie dawkę spokoju, jednocześnie angażujemy się w prostą czynność, która zmusza nasze neurony do działania.

Układanie puzzli jest też świetną formą zabawy dla dzieci, która rozwija wyobraźnię oraz kreatywność. Z kolei dla dorosłych mogą być formą rozrywki i rywalizacji ze znajomymi.

A Ty, wolisz puzzle online, czy tradycyjne?

Ilona Płotek

Ilona Płotek

InnerSpace za darmo na Epic Games InnerSpace za darmo na Epic Ga...

Lubicie darmowe gry? My kochamy! Dlatego nie możemy się docz...

GTA V za darmo od Epic Games GTA V za darmo od Epic Games

Jeśli jeszcze nie wiesz, to musisz sprawdzić koniecznie! GTA...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!