Darmowe gry od Epic Games

Darmowe gry od Epic Games

Epic Games

Kolejny czwartek, to kolejne gry od Epic Games - szansa na wzbogacenie swojej biblioteczki gier. I to całkowicie za darmo. Niestety nie oddalamy się bardzo od mrocznych klimatów, w jakich utrzymana była gra "Inside". Przywitajmy dwa nowe tytuły: "The End is Nigh" i "ABZU".

The End is Nigh

To dwuwymiarowa platformówka, w której wcielimy się w dziwnego stworka zwanego Ash. To właśnie on jako jeden z nielicznych przetrwał koniec świata. Tutaj niestety wracamy do trochę mrocznego klimatu: Ash zbiera kawałki ciał martwych ludzi, by stworzyć sobie przyjaciela. Czy mu w tym pomożecie? 

ABZU

To debiutancka produkcja od Giant Squids. Ciężko jest opisać jej konkretną fabułę: wraz z grą poznajmy historię zaginionej cywilizacji. Nie ma tutaj przegranej: warto jednak spróbować zdobyć wszystkie Trofea, które przygotowali twórcy gry. Komu się to uda?

Gdy za darmo możecie dodać do swojego konta do 12 września. Koniecznie sprawdźcie gry - pobierze je ze strony Epic Games. Nie przegapcie okazji! Już niedługo powiadomimy Was o kolejnych darmowych grach.

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Hob, Drawful 2 i Gone Home od Epic Games Hob, Drawful 2 i Gone Home od...

W czwartek (02.04) w godzinach wieczornych można odebrać trz...

InnerSpace za darmo na Epic Games InnerSpace za darmo na Epic Ga...

Lubicie darmowe gry? My kochamy! Dlatego nie możemy się docz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!