Zgarnij 1 z 5 zestawów kosmetyków od Infinity!

Zgarnij 1 z 5 zestawów kosmetyków od Infinity!

Masz swoje konto na Instagramie?

Jesteś aktywnym użytkownikiem Instagrama? A może służy Ci on do obserwowania innych kont? Tym razem wykorzystaj go, by wygrać świetne nagrody!

TUTAJ, na Instagramie Drogerii Natury znajdziesz zdjęcie z podpisem "Konkurs".  W komentarzu pod odpowiednim zdjęciem odpowiedz na jedno pytanie: Który z kosmetyków Infinity najmocniej poleciłbyś swojej przyjaciółce i dlaczego?

Konkurs trwa do czwartego stycznia, więc nie masz dużo czasu! 

Wybór zwyciężców i ogłoszenie wyników nastąpi dziesiątego stycznia. Co ciekawe, każdy z uczestników może umieścić dowolną ilość odpowiedzi. Dalej jednak może wygrać tylko jeden z pięciu zestawów. Wyniki zostaną umieszczone na tym samym koncie na Instagramie. 

Zwycięski zestaw

Wartość takiego zestawu to aż 117,88 zł! W skład zestawu wchodzą dwie żelowe maseczki z drobinkami. Perfumowana mgiełka do ciała Be Happy. Perfumowany, nawilżający balsan do ciała Inspire me. Odświeżający, peelingujący, perfumowany żel pod prysznic Blue Lagoon. Każdy z tych kosmetyków doskonale zadba o Twoje ciało, zapewniając uczucie przyjemnego, pięknie pachnącego odświeżenia. Złota i srebrna maseczka świetnie zregeneruje Twoją skórę twarzy, zapewniając uczucie piękna i wypoczęcia. 

Wzięcie udziału  wkonkursie jest równoznaczne z akceptacją reglaminu. Przeczytasz go TUTAJ.  

Konkurs trwa tylko do czwartego stycznia, więc nie pozostało duzo czasu. Weź udział i daj sobie szansę na wygranie fantastycznych nagród

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Smakołyki od Yummity Smakołyki od Yummity

Jesteście wegetarianami? Veganami? Albo po prostu chcecie sp...

Do wygrania zestaw urządzeń od Apple Do wygrania zestaw urządzeń od...

Sprawdźcie, jak wygrać urządzenia od Apple, telefonu od Sams...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!