Zgarnij 1 z 5 zestawów kosmetyków od Infinity!

Zgarnij 1 z 5 zestawów kosmetyków od Infinity!

Masz swoje konto na Instagramie?

Jesteś aktywnym użytkownikiem Instagrama? A może służy Ci on do obserwowania innych kont? Tym razem wykorzystaj go, by wygrać świetne nagrody!

TUTAJ, na Instagramie Drogerii Natury znajdziesz zdjęcie z podpisem "Konkurs".  W komentarzu pod odpowiednim zdjęciem odpowiedz na jedno pytanie: Który z kosmetyków Infinity najmocniej poleciłbyś swojej przyjaciółce i dlaczego?

Konkurs trwa do czwartego stycznia, więc nie masz dużo czasu! 

Wybór zwyciężców i ogłoszenie wyników nastąpi dziesiątego stycznia. Co ciekawe, każdy z uczestników może umieścić dowolną ilość odpowiedzi. Dalej jednak może wygrać tylko jeden z pięciu zestawów. Wyniki zostaną umieszczone na tym samym koncie na Instagramie. 

Zwycięski zestaw

Wartość takiego zestawu to aż 117,88 zł! W skład zestawu wchodzą dwie żelowe maseczki z drobinkami. Perfumowana mgiełka do ciała Be Happy. Perfumowany, nawilżający balsan do ciała Inspire me. Odświeżający, peelingujący, perfumowany żel pod prysznic Blue Lagoon. Każdy z tych kosmetyków doskonale zadba o Twoje ciało, zapewniając uczucie przyjemnego, pięknie pachnącego odświeżenia. Złota i srebrna maseczka świetnie zregeneruje Twoją skórę twarzy, zapewniając uczucie piękna i wypoczęcia. 

Wzięcie udziału  wkonkursie jest równoznaczne z akceptacją reglaminu. Przeczytasz go TUTAJ.  

Konkurs trwa tylko do czwartego stycznia, więc nie pozostało duzo czasu. Weź udział i daj sobie szansę na wygranie fantastycznych nagród

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Konkurs fotograficzny „Radosne chwile z Monte Santi” Konkurs fotograficzny „Radosne...

Dowiedz się więcej!

Kupcie Coca-Cola Energy i wygrywajcie Kupcie Coca-Cola Energy i wygr...

Znacie najnowszy konkurs od Coca Cola? Tylko teraz możecie w...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!