Wygraj skuter Vespa o wartości ponad 14 tysięcy!

Wygraj skuter Vespa o wartości ponad 14 tysięcy!

Arrighi

Loteria Italiana

To loteria na miarę naszych czasów. Do zdobycia jest bowiem piękny, czerwony (najszybszy!) skuter Vespa o wartości prawie 15 tysięcy! Rewelacyjny, nowoczesny ekspres do kawy Delonghi o wartości 900 zł. Warsztat gotowania po Włosku o wartości 750 zł, a także zestawy szefa kuchni o wartości 600 zł - wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego i zdrowego gotowania! Takiej okazji nie można przegapić! 


(fot. Arrighi )

Weź udział w loterii

W loterii biorą udzial zgloszenia wyslane do 30 czerwca 2019r. Kup produkt firmy Arrighi, wyślij zgłoszenie i... Trzymamy kciuki, na zdobycie wymarzonej nagrody! Każdy kupiony produkt i kolejne zgłoszenie to większe szanse na zdobycie niesamowitych nagród! 

W loterii biorą udział wszystkie produkty Arrighi sprzedawane na terenie Polski, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Zgłoszenie możesz wysłać za pośrednictwem strony Arrighi. Pamiętaj, by zachować paragon, bowiem nagroda zostanie wydana na jego podstawie! Pamętaj, że data zakupy na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup nie może być późniejsza, niż data wysłania zgłoszenia udziału w Loterii - znaczy to, że oryginalnego paragonu trzeba mocno pilnować


(fot. Arrighi )

Takich nagród jeszcze nie widzieliśmy! Na co liczysz? Koniecznie nam napisz! Powodzenia!

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Stwórz świąteczną Playlistę Stwórz świąteczną Playlistę

Twórz i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Zrelaksuj się z Astrą i wygrywaj! Zrelaksuj się z Astrą i wygryw...

Takiej okazji jeszcze nie było!

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!