Zostań testerką szamponu Anwen

Zostań testerką szamponu Anwen

Zdrowe Zdrowie

Szampon w piance

Taką właśnie konstystencję mają nowe szampony od Anwen. Każdy z nich bazuje na całkowicie naturalnych detergentach. Znajdziesz w nich między innymi: ekstrakty z shikakai, kolibła egipskiego, mydlnicy lekarskiej i gipsówki wiechowatej. Zainteresowana? Nie dziwimy się! Takiej okazji nie można przegapić!

Weź udział w testach

W tym celu uzupełnij krótką ankietę na stronie Zdrowe Zdrowie. Podaj w niej swoje imię, email, który produkt wybierasz i napisz, czym się kierujesz przy wyborze szamponu. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 maja - wyniki pokażą się zaledwie 3 dni później. Zwycięskie odpowiedzi zostaną powiadomione mailowo - każda osoba ma czas na odpowiedź do 3 czerwca. W odpowiedzi należy podać między innymi adres potrzebny do wysyłki wybranego szamponu.

Dlaczego warto się zgłosić? Żaden z szamponów Anwen nie zawiera agresywnych detergentów, a jego delikatne działanie sprawia, że nadaje się do codziennego stosowania. Ograniczają wydzielanie się sebum, zmniejszają swędzenie, a do tego poprawiają ukrwienie skóry, co przyczynia się do stymulacji wzrostu włosów. (fot. Deskgram )

Zgłoś się do testowania już teraz! To jedyna taka okazja, by wypróbować delikatne szampony w piance od Anwen całkowicie za darmo. Zapewnij swoim włosom pielęgnację i luksus, na jakie zasługują. Trzymamy kciuki! 

 

 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Zostań testerką kosmetyków Dermedic dla dzieci Zostań testerką kosmetyków Der...

Skorzystaj z okazji i zostań jedną 300 testerek kosmetyków D...

Zostań testerką maskary od Max Factor! Zostań testerką maskary od Max...

Kolejna okazja do testowania za darmo ekskluzywnych kosmetyk...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!