Poszukiwani ambasadorzy piwa smakowego Warka Radler

Poszukiwani ambasadorzy piwa smakowego Warka Radler

Warka

Odkryj ciemną stronę orzeźwienia

Zostańcie ambasadorami i spróbujcie całkowicie za darmo Radler'a na ciemnym piwie - sprawdźcie nowość od Warki jak najszybciej. Firma poszukuje ambasadorów, którzy sprawdzą i ocenią smak najnowszego piwa, a przy okazji nagrodzi ich odpowiednimi nagrodami. 

  • Wystarczy zgłosić się do kampanii wypełniając krótką ankietę,
  • zgarnąć cały zestaw aż 20 radlerów w unikalnym worku,
  • zrealizować zadania i zawalczyć o dodatkowe nagrody.


(fot. Warka Radler )

Ankieta zgłoszeniowa

W ankiecie nie zapomnijcie podać swojego nicka na Instagramie i dodać odpowiedniego hashtaga, po którym Wasze konto zostanie zweryfikowane. Zaznaczcie, jakie piwo lubisz: ciemne, jasne, smakowe czy... każde. Odpowiedzcie na kilka pytań dotyczących Twojego życia w Social Media, a na koniec podaj swojcie dane do wysyłki. 

Na podstawie udzielonych odpowiedzi zostanie wybranych 1 000 osób. Co ciekawe, ambasadorem może zostać osoba, która ma minimum 500 followersów na Instagramie. Absurd czy naturalna kolej rzeczy w obecnych czasach? Poczuj sie, jak infuencer i zobacz, jak żywy Instagram pomoże Wam zostać ambasadorami marki Warka.

Etapy akcji

  • Etap I - "Rekrutacja mikroinfluencerów" - trwa od 16.05.2019 r. do 30.05.2019 r. Polega na wypełnianiu przez Uczestników ankiety rekrutacyjnej do Konkursu znajdującej się na stronie internetowej Konkursu,
  • Etap II - "Wybór 1000 influencerów" - trwa od 31.05.2019 r. do 4.06.2019 r. Polega na wyłonieniu 1000 Uczestników Etapu I, którzy przejdą do Etapu III,
  • Etap III - "Wysyłka zestawów influencerskich"- trwa od 4.06.2019 r. do dnia 8.06.2019 r. Polega na wysyłaniu Uczestnikom wyłonionym w Etapie II unikalnych "zestawów influencerskich" - 20 puszek piwa Warka Radler w unikalnej torbie.

Zadania konkursowe zostaną przekazane zwyciężcom etapu I. Powodzenia! 

 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Darmowe próbki środków Czystuś Darmowe próbki środków Czystuś

Uwielbiamy darmowe próbki, a Ty? To idealna okazja do wyprób...

Darmowy pakiet nowego opiekuna! Darmowy pakiet nowego opiekuna...

Zgarnij za darmo próbkę karmy, przewodnik dla opiekuna i 2 k...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!