Hojność azjatyckiego producenta nie zna granic! Zniżki od Huawei

Hojność azjatyckiego producenta nie zna granic! Zniżki od Huawei

Edgar Su / Reuters

Smartfon bez aplikacji traci swoją przydatność. Huawei, po długim okresie planowania i tworzenia własnego systemu prezentuje AppGallery - coś na wzór Sklepu Play. Aby zachęcić użytkowników do pobierania z autorskiego sklepu z aplikacjami, chiński producent oferuje liczne zniżki - na zakupy czy dodatkowy darmowy okres korzystania z płatnych programów.

Szczodra marka

Posiadacze Huawei mają o tyle dobrze, że producent co jakiś czas oferuje rabaty i prezenty związane z zakupami przez Internet. W zamian za zainstalowanie kilku aplikacji z AppGallery, użytkownicy otrzymali zniżki na Allegro, Audiotekę, odtwarzacz IPLA. Azjatycki producent oferuje także promocje sezonowe, np. w wakacje klienci otrzymali aplikację Empik Go. Sklep od Huawei gwarantuje również rabaty na ubezpieczenie telefonu - wystarczy z AppGallery pobrać program Pan Paragon, zarejestrować się w nim i wybrać funkcję "ubezpiecz" Gotowe! Możesz być spokojny o bezpieczeństwo Twojego smartfona. Pobierając aplikację CCC ze sklepu producenta możesz mieć pewność, że kupując obuwie zapłacisz dużo mniej, a korzystając z zainstalowanego w podobny sposób NaviExpert będziesz mógł korzystać z nawigacji za darmo o jeden miesiąc dłużej.

Telefon Huawei

Fot. Huawei

Jedyna taka okazja

Oprócz powyższych bonusów otrzymamy też zniżkę na zakupy w sklepie od Huawei - 50 zł za wydanie 150 zł. Do 31 grudnia należy ściągnąć Traficar, Blix, Fotka.pl, OLX lub Onet, a następnie w sekcji "prezenty" dostępny będzie voucher, który możemy wykorzystać do 31 grudnia. Warto zatem regularnie korzystać z AppGallery!

Michał Wilga

Michał Wilga

Cashback: otrzymaj zwrot pieniędzy za karmę dla kota Perfect Fit Cashback: otrzymaj zwrot pieni...

Skorzystaj z mega promocji i otrzymaj zwrot pieniędzy za zak...

Cash back: zwrot pieniędzy za kosmetyki DOVE Cash back: zwrot pieniędzy za...

Cash back to jedna z tych promocji, w których sami wybieraci...

Komentarze

Zobacz również

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!