Dołącz do serwisu kociarze.pl i odbierz darmową karmę od Puriny,

Dołącz do serwisu kociarze.pl i odbierz darmową karmę od Puriny,

Purina rozdaje dwa darmowe zestawy ich karmy PurinaOne DualNature

To aż sto gram darmowej karmy. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie kociarze.pl. Strona prowadzona jest przez i dla miłośników kotów. Strona jest aktualizowa przez zespół Purine One.Cały produkt oraz ich wysyłka są calkowicie darmowe. Pamiętaj, że firma ma siedem dni na wysłanie do Ciebie paczki od momentu otrzymania maila potwierdzającego zamówienie. 

Co zrobić, by dostać paczkę? 

Kliknij TUTAJ. Po kolei podaj: Imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu. Następnie odblokuje się opcja podania kodu pocztowego, miasta, ulicy z numerem domu oraz numeru mieszkania. Dopiero wtedy będziesz mógł wymyśleć nazwę użytkownika oraz haslo, ktore będzie trzeba dwukrotnie podać. Pamiętaj, by nie podawać nikomu swojego hasła i by nie było ono zbyt łatwe. 

Ważne jest, by zaznaczyć, że zgadzasz się z dwoma regulaminami. Regulaminem serwisu  oraz regulaminem akcji promocyjnej.Przy składaniu zamówienia pamiętaj, by wybrać rodzaj karmy, którą chcesz otrzymać. Jeśli poprawnie wypełnisz całą ankietę i zaznaczysz odpowiednie zgody, na podanego maila powinieneś otrzymać maila, który będzie potwierdzeniem złożenia zamówienia na dwie darmowe próbki karmy Purina One. 

Cala akcja trwa tylko do wyczerpania zapasów, więc nie ma na co czekać! Jutro pula może się już wyczerpać. 

 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Cash back: otrzymaj zwrot pieniędzy za napój Kinley Cash back: otrzymaj zwrot pien...

Teraz każdy może otrzymać zwrot za kupno wybranych napojów K...

TankuJEMY HOT DOGI TankuJEMY HOT DOGI

Hot dog za grosz? Tylko teraz na stacjach Lotos!

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!