RiME dla każdego w Epic Games Store

RiME dla każdego w Epic Games Store

tabletowo.pl

Każdy chyba zna Epic Games, od jakiegoś czasu społeczność podzieliła się na dwa obozy. Połowa stoi murem za Epiciem, a połowa szuka błędów, które można by było nagłośnić w sieci. Jednakże, nie ma znaczenia co myślicie o tej platformie, trzeba przyznać że potrafią przyciągać uwagę graczy. Od powstania sklepu, każdy gracz zarejestrowany w sklepie, może dodać do swojego konta jedną grę za darmo co dwa tygodnie. Cały pomysł jest świetny, a do tego gry oferowane przez Epic są na prawdę ciekawe.

Ostatnio cała inicjatywa zmieniła jednak kształt i tego tygodnia Epic oferuje jedną grę na tydzień! W tym tygodniu możecie dodać do swojego konta grę RiME.

(fot. Gry-Online )

Czy warto? Moim subiektywnym zdaniem, TAK! Przede wszystkim jest to ciekawa gra, pięknie zrealizowana, opowiadająca historię w specyficzny sposób. Zresztą jeśli mi nie wierzycie wystarczy sprawdzić oceny na Metacritic, recenzenci oceniają ją na 78 punktów na 100 możliwych, a gracze dają jej 7/10, co jest całkiem dobrym wynikiem. Jeśli nadal brak Wam motywacji do odpalenia sklepu, przypominam że gra jest za darmo, więc jeśli kiedyś będziecie się nudzić, a wszystkie gry które macie w bibliotece się Wam znudzą, przyjdzie kolej na RiME. 

Grę będzie można dodać ZA DARMO do 30 maja, później dostaniemy kolejną grę, o czym postaramy się Wam przypomnieć! 

Paweł Kiśluk

Paweł Kiśluk

Cash back: zwrot pieniędzy za Mola Cash back: zwrot pieniędzy za...

Mola Complex 3w1 - sprawdźcie jak uzyskać zwrot pieniędzy za...

Poleć dalej z Czytaj PL - darmowe ebooki Poleć dalej z Czytaj PL - darm...

Weź udział w największej akcji czytelniczej w Polsce: Czytaj...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!