Do przetestowania 500 szt. kaszek Nestlé Skarby Zbóż

Do przetestowania 500 szt. kaszek Nestlé Skarby Zbóż

Trnd

Już teraz możecie się zgłosić i wypróbować ze swoim dzieckiem kaszki Nestlé Skarby Zbóż i to całkowicie za darmo! Jak to zrobić?

Czy w małych ziarnach zbóż rzeczywiście kryją się skarby? Możecie się tego dowiedzieć zgłaszając się do testowania kaszek Nestlé Skarby Zbóż dla Twojego Maluszka!

Produkty zbożowe

Mało kto wie, że zboża są równie ważnym elementem każdej diety, jak warzywa i owoce. Są one potrzebne nawet niemowlakom! A jeżeli chodzi o rozszerzenie diety, to Nestlé poradzi sobie z tym doskonale. Trzeba jednak pamiętać, że nie są one dedykowane dla dzieci poniżej 5. miesiąca życia. W projekcie czeka na Was kilka zadań:

  • wypróbowanie z dzieckiem kaszki Nestlé Skarby Zbóż,
  • zrobienie zdjęcia lub filmiku, który opublikujecie w mediach społecznościowych. Ważne tutaj są Instastory i relacja na Facebooku,
  • podzielenie się trzecim opakowaniem z inną zaprzyjaźnioną rodziną,
  • raportowanie wszystkich aktywności i wypelnienie ankiety końcowej. 


(fot. Nestlé )

Zostańie testerami

Przede wszystkim, każda okazja ze strony trnd.com jest dedykowana dla zalogowanych użytkowników. Zanim więc przystąpicie do zgłoszenia się, koniecznie zalogujcie się lub zarejestrujcie! Zapewniamy, że warto. Formularz możecie wypełnić na stronie organizatora akcji do 22 września. Szansę na udział w projekcie będzie miało aż 500 osób! Nie możecie tego przegapić! To aż dwie kaszki Nestlé Skarby Zbóż, które otrzymacie całkowicie za darmo.

 

Przetestuj zestaw produktów Biopoint Miracle Liss Przetestuj zestaw produktów Bi...

Aż 100 zestawów czeka na Ciebie!

50 zestawów kosmetyków L'biotica do włosów czeka na Was 50 zestawów kosmetyków L'bioti...

Odżyw i nawilż swoje włosy z paczką kosmetyków od L'biotica.

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!