Najlepsze darmowe kartki

Najlepsze darmowe kartki

Kartki Tja

W życiu jest wiele ważnych wydarzeń, które chcielibyśmy dzielić z bliskimi: urodziny, rocznice, Walentynki, Boże Narodzenie. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Co jeśli rodzina, przyjaciele i znajomi są wtedy z dala od nas? Rozwiązaniem może być wysłanie darmowej kartki.

E-kartki od lat stanowią konkurencję dla tradycyjnych kartek pocztowych. Są darmowe, wysyłamy je nie wychodząc z domu, a co najważniejsze, można samemu je projektować. Najczęściej wysyłane są kartki imieninowe, kartki urodzinowe, kartki walentynkowe, kartki świąteczne, kartki noworoczne, kartki na Dzień Kobiet i kartki na Dzień Matki.

Darmowe kartki – gdzie szukać?

W serwisie Kartki4you znajdziecie darmowe kartki, które wyślecie do znajomych lub rodziny. Jak to działa? Wybieracie kartkę, dołączacie do niej życzenia i gotowe. Na portalu można założyć konto, nie jest to jednak wymagane, by mieć możliwość wysłania darmowej kartki.


fot. Kartki4you

Na innej popularnej stronie, Kartki.tja.pl, za pomocą prostego generatora kartek stworzycie własną, unikatową kartkę na każdą okazję, również bez konieczności zakładania konta.

Wystarczy wybrać wzór z kategorii, która nas interesuje, np. ,,świąteczne" czy ,,urodzinowe". Każda z e-kartek zawiera gotowe życzenia, pod którymi możemy się tylko podpisać. Można też edytować tekst, który znajdzie się w naszej darmowej kartce elektronicznej. Z boku mamy podgląd na kartkę i możemy obserwować zmiany, które wprowadzamy. Kiedy darmowa kartka jest już gotowa, możemy ją pobrać lub zapisać i wysłać poprzez skopiowanie linka.


fot. Kartki Tja

Jeśli nie chcemy sami tworzyć kartki, możemy wybrać jedną spośród tysiąca gotowych kart na różne okazje. Dla ułatwienia, karty uporządkowane są według okazji.

Darmowa kartka to świetny sposób, żeby pokazać znajomym lub rodzinie, że o nich pamiętamy.

Ilona Płotek

Ilona Płotek

12 super książek za darmo przez 30 dni 12 super książek za darmo prze...

Darmowe rzeczy to to, co lubimy najbardziej. Już teraz możec...

Sprawdźcie darmowy zestaw testowy do podgrzewania tytoniu Sprawdźcie darmowy zestaw test...

glo oferuje świetną okazję dla swoich pełnoletnich użytkowni...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!