Gry

Darmowe spiny i pieniądze. Jak je otrzymać?

Darmowe spiny i pieniądze. Jak je otrzymać?

Codzienny Poznań

Darmowe spiny i pieniądze na konto są jednymi z najczęściej wyszukiwanych nagród dla graczy online. Podpowiadamy, w jaki sposób je zdobyć.

Polskie kasyna online oferują liczne oferty promocyjne. Część z nich obejmuje darmowe spiny i pieniądze przekazywane na konto gracza po dokonaniu rejestracji. Są to tzw. bonusy bez depozytu.

Darmowe spiny - warunki

Aby otrzymać darmowe spiny lub pieniądze, gracz musi spełnić kilka warunków. W zależności od portalu, mogą one obejmować weryfikację danych osobowych lub numeru telefonu (za pośrednictwem wiadomości SMS) czy pobranie aplikacji mobilnej kasyna online.

Warto pamiętać, że kasyna online zwykle wiedzą, że znajdą się łowcy bonusów, którzy polują na nagrody – darmowe spiny czy pieniądze. W tym celu wprowadzają ograniczenia przy rejestracji nowych profilów, co ma zniechęcić nieuczciwych graczy przed nadużyciem platformy.

darmowe spiny
Fot. Polskie Kasyna Online

Kasyna oferują darmowe nagrody, ale są ograniczenia

W jakich grach można otrzymać darmowe spiny? Gracz znajdzie je w rozgrywkach typu „jednoręki bandyta”, gdzie kasyno umożliwia mu zakręcenie kołem Fortuny 3 lub 5 razy. Ważne: darmowe spiny oferowane są jedynie przez określony czas dla wybranych gier!

Chcąc otrzymać darmowe środki na konto, gracz musi spełnić warunek dalszego obrotu otrzymanymi pieniędzmi. Bonus można stosować w celu kręcenia slotów, jak i gry w karty. W przypadku wygranej nawet wypłacić środki korzystając z wybranego przez gracza systemu płatności.

 

"Conarium" - za darmo na Epic Games "Conarium" - za darmo na Epic...

Lubicie darmowe gry? Już nie raz pokazaliście nam, że tak! D...

Faeria i Assassin's Creed: Syndicate od Epic Games Store Faeria i Assassin's Creed: Syn...

W czwartek (20.02) w godzinach wieczornych można odebrać dwi...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!