Przetestuj blender od Philips'a

Przetestuj blender od Philips'a

Pamiętacie okazję na przetestowanie kilku przedmiotów marki Philips? Teraz przedstawiamy kolejną super okazję: możesz przetestować, a następnie wygrać jeden z blenderów. 

Jak zgłosić się do testowania?

Zarejestruj się i wupełnij formularz na TEJ stronie . W formularzu podaj swoje dane do wysłania produktu oraz kilka odpowiedzi na proste pytania. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do testowania produktów, to otrzymasz maila z potwierdzeniem, a blender zostanie wysłany na podany wcześniej adres. 

W trakcie testowania dostaneisz przypomnienie o wystawieniu opinii. Jest ona bardzo ważna, ponieważ pozwoli Ci wziąć później udzial w konkursie. Jeśli nie weźmiesz udziału w konkursie, to nie zapomnij, że  wciągu 14 dni od zakończenia testowania musisz odesłać blender na wskazany adres. 


(fot. Philips )

Weź udział w konkursie

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy, że napiszesz post lub wstawisz filmik z przepisem na koktajl wykonany z użyciem blendera. Taka okazja może się długo nie powtórzyć. Pamiętaj, że zarówno post, jak i film muszą pojawić się na Twoim Instagramie. Nie zapomnij dodać odpowiednich hasztagów: #Philips #blender.


Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2019 roku. Wypełnij ankietę już teraz. Nam pozostało życzyć udanego testowania i wygrania blendera dla siebie. 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Wypełnij dom tym, co najlepsze z Bref! Wypełnij dom tym, co najlepsze...

Do wygrania 10 000 złotych na zakupy w RTV Euro AGD!

Zimowe szaleństwo od firmy Astra Zimowe szaleństwo od firmy Ast...

Kupując kawę możecie zgarniać fantastyczne nagrody!

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!