Fez - darmowa gra w Epic Games

Fez - darmowa gra w Epic Games

Epic Games

Co tydzień darmowe gry od Epic Games wywołują na naszych twarzach szeroki uśmiech. Jak się nie uśmiechać, kiedy kolejna propozycja jest taka kolorowa i radosna?

Fez - poznajdcie Gomez'a

"Fez" to niezwykle kolorowa, radosna i klimatyczna gra logiczna. Kierujemy w niej postacią zwaną Gomez: przemierza ona tajemniczy świat, rozwiązuje zagadki i odkrywa ukryte skarby. Wiecie, że swego czasu była to jedna z najlepiej ocenianych niezależnych gier? Teraz możecie się o tym przekonać! Możecie przypisać grę do swojego konta jeszcze do 29 czerwca. Wtedy pojawi się jeszcze kolejna, nowa gra. Kto nie może się doczekać? "Fez" jest jednoosobową grą: możemy spodziewać się w niej puzzli, różnych łamigłówek. To gra dla młodszego i starszego gracza! 


(fot. Epic Games )

Już jutro czekają na nas kolejne dwie gry. Tego po prostu nie można przegapić. Warto uzupełnić swoją biblioteczkę o nowe tytuły i sprawdzić różne rozgrywki całkowicie za darmo. Jak odebrać "Fez"? Wystarczy, że na stronie Epic Games klikniecie "odbierz" i już możecie przypisać grę do swojego konta. W tym celu oczywiście trzeba mieć konto na tej stronie. Coraz częściej dowiadujemy się, że naprawdę warto! 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Alan Wake i For Honor za darmo Alan Wake i For Honor za darmo

Wszyscy kochamy darmowe rzeczy. Epic Games o tym wie: dlateg...

InnerSpace za darmo na Epic Games InnerSpace za darmo na Epic Ga...

Lubicie darmowe gry? My kochamy! Dlatego nie możemy się docz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!