Przetestuj kosmetyki Fred & Flo

Przetestuj kosmetyki Fred & Flo

Tesco Baby

Zostańcie testerami kosmetyków oraz akcesoriów do pielęgnacji Fred & Flo! Takiej okazji nie możecie przegapić, zgłoście się już teraz! Sprawdźcie, jak firma pomoże Wam w pielęgnacji Waszych dzieci i to całkowicie za darmo!

Zgłoście się już teraz

W tym celu na adres tescobabymagazyn@skivak.pl wyślijcie swoje zgłoszenie wraz z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Wy i Wasze dziecko powinniście wziąć udział w testowaniu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2019 roku. Zgłosić mogą się opiekunowie dziecka w wieku od 0 do 3 lat. Wasze dziecko mieści się w tej kategorii? Więc nie macie na co czekać! Pamiętajcie, że po zakwalifikowaniu się dostaniesz cały zestaw całkowicie za darmo.

Testowanie Fred & Flo

Do testów zostanie wybranych 5 najciekawszych odpowiedzi, więc wykażcie się kreatywnością! Możecie wysłać więcej, niż jedno zgłoszenie, więc pomóżcie swojemu szczęściu i napiszcie jeszcze raz. Zestaw kosmetyków i akcesoriów, które otrzymacie do przetestowania sięgają wartości 200 zł. Warto więc sprawdzić je całkowicie za darmo! 


(fot. Tesco )

Wybrane osoby zostaną powiadomione o fakcie drogą mailową, więc nie zapomnijcie co jakiś czas sprawdzić swojej skrzynki. W pierwszym mailu zostaniecie poproszoni o podanie wieku oraz wagi waszego maluszka. Wasze końcowe opinie pokażą się w najnowszym numerze magazynu Tesco Baby. Zostańcie pierwszymy, którzy sprawdzą firmę i zadbają o dobrą zabawę! 

Weźcie udział w testowaniu i sprawdź, jak zabawna może być pielęgnacja dla Waszego dziecka! 

Darmowe próbki Fairy i Swiffer! Darmowe próbki Fairy i Swiffer...

Czeka ponad 100 000 zestawów!

Przetestuj 1 ze 100 zestawów do pielęgnacji włosów Przetestuj 1 ze 100 zestawów d...

Zostań testerką zestawu kosmetyków do pielęgnacji włosów od...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!