Piękne i zdrowe zęby ze szczoteczką Xiaomi Mi Toothbrush

Piękne i zdrowe zęby ze szczoteczką Xiaomi Mi Toothbrush

mi-store

Tylko teraz! Tylko dziś macie okazję na zakup wspaniałej szczoteczki Xiaomi Mi Toothbrush w promocyjnej cenie! Z nią mycie zębów to czysta przyjemność. Kliknijcie tutaj!

Z uśmiechem przez życie

Jak sprawić, aby Wasze zęby były lśniące i zdrowe? Wystarczy o nie trochę zadbać i wypróbować nowoczesną szczoteczkę od Xiaomi! Co takiego wyjątkowego posiada Xiaomi Mi Toothbrush? 

  • Wydajny silnik wibracyjny,
  • 3 tryby szczotkowania ( Standardowy - spełnia wszystkie codzienne potrzeby związane z dokładnym myciem zębów. Delikatny - chroni dziąsła. Interaktywny, który możecie dostosować do swoich upodobań.),
  • 6 czujników,
  • wysokoobrotowy silnik magnetyczny, 31000 drgań na minutę,
  • obsługę szczoteczki i parametrów poprzez aplikację.

fot. Empik

Same plusy

Nowe, lepsze rozwiązania! Ułatwiają nam codzienne czynności, a w dodatku nie są skomplikowane!

  • Główka szczoteczki została całkowicie wykonana bez zastosowania metalu. Dzięki temu nasza szczoteczka nie jest narażona na rdzę, a przy tym jest przyjazna dla środowiska i  naszych zębów.
  • Ilość włosia, jaką posiada szczoteczka Mi wzrosła o 40%, a zaokrąglone końcówki nie drażnią już naszych dziąseł.  Kontrola przez aplikację umożliwia nam zaprogramowanie własnego trybu szczotkowania, zgodnie z własnymi preferencjami! To super rozwiązanie dla każdego!
  • Dzięki wbudowanym czujnikom Mi Electric wykrywa gest szczotkowania i monitoruje 6 obszarów pracy. Po podłączeniu do aplikacji mamy podgląd i możemy zobaczyć wynik każdego użycia, czas szczotkowania itp. 
  • Obudowa szczoteczki sprawia, że wszystkie części są ze sobą połączone, a całość wygląda bardzo nowocześnie. Stacja indukcyjna, jak i szczoteczka posiada stopień wodoodporności IPX7, który gwarantuje, że woda nie uszkodzi mechanizmów wewnętrznych. 
  • Antypoślizgowy chwyt z tyłu szczoteczki zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas szczotkowania.

Promocja trwa tylko przez dzisiejszy dzień, ale mamy dla Was coś specjalnego! Z myślą o Was znaleźliśmy kolejną, równie wspaniałą ofertę. Jeżeli nie zdążyliście na promocję możecie jeszcze kupić tą wspaniałą szczoteczkę w jeszcze niższej cenie. Zajrzyjcie na stronę i wybierzcie swoją Xiaomi Mi Toothbrush! 

Judyta Przybyszewska

Judyta Przybyszewska

20 000 maskotek "Wilczki Rodowita" czeka na Ciebie! 20 000 maskotek "Wilczki Rodow...

Kup wodę i wygraj maskotkę!

Wielka Loteria Heinekena Wielka Loteria Heinekena

Słyszeliście już o Wielkiej Loterii Heinekena? Do zdobycia s...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!