Do przetestowania 300 szt. kremowego żelu Linum Baby

Do przetestowania 300 szt. kremowego żelu Linum Baby

Dermedicowo

Tylko teraz macie okazję zostać ambasadorami marki Dermedic! Co jakiś czas jest szansa na przetestowanie nowego produktu i podzielenia się swoją opinią z innymi! Co trzeba zrobić? Dowiecie się tego u nas!

Lubicie testować nowe kosmetyki? My kochamy! Dlatego nie możemy się doczekać, by powiedzieć Wam, jak zostać ambasadorami tej marki i tym samym testować całkowicie za darmo różne produkty!

Testerzy poszukiwani

Dermedic poszukuje aż 300 osób do przetestowania dermokosmetyków Dermedic baby. Ważnym elementem tych testów jest podzielenie się swoją opinią. W obecnej edycji można przetestować Kremowy Żel Linum baby o pojemności 200 ml. Akcja organizowana jest dla zalogowanych użytkowników, więc jeśli nie macie jeszcze konta możecie je założyć na stronie organizatora promocji. Następnie należy wypełnić ankietę , która jest zgłoszeniem się do testowania. 


(fot. Dermedicowo )

Zgłoszenia można wysyłać do 25 lipca. Na wyniki nie będzie trzeba długo czekać: zostaną ogłoszone do dnia 29 lipca! W ankiecie warto wykazać się kreatywnością i pomysłowością: na podstawie tych dwóch kryteriów zostaną wybrane odpowiedzi na pytania z ankiety. 

Dlaczego warto

Przede wszystkim założenia konta na stronie organizatora akcji zapewnia dostęp do najszowych testów. Po wyrażeniu odpowiedniej zgody wszystkie takie promocje będą wysyłane na Wasze konta e-mailowe! Daje to szansę na zapoznanie się z najnowszymi kosmetykami zanim trafią one na półki sklepowe i podzielenia się swoją opinią z innymi użytkownikami. Dodatkowo... kto nie lubi darmowych produktów? 

Biorąc udział w obecnych testach można się przekonać, że Kremowy żel Linum baby:

  • działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo,
  • delikatnie myje i nie wysusza skóry,
  • poprawia kondycję skóry,
  • nie zawiera mydła, parabenów i SLS,
  • nie szczypie w oczy,
  • jest hypoalergiczny.

 

 

Wygraj zestaw kosmetyków Floslek z serii ROSE for skin! Wygraj zestaw kosmetyków Flosl...

Nie zwlekaj! Dołącz do innych uczestniczek już dziś!

Neutrogena - zostań 1 z 500 recenzentek Neutrogena - zostań 1 z 500 re...

Do przetestowania czeka wiele wspaniałych produktów! Zobacz...

Komentarze

Powiązane

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!