EsthiCell: testerzy kosmetyków poszukiwani

EsthiCell: testerzy kosmetyków poszukiwani

Studio Uroda

Studiouroda.pl prezentuje świetną okazję, w której możecie przetestować kosmetyki od EsthiCell! Jak się zgłosić? Dowiecie się tego u nas!

Kochamy darmowe kosmetyki! Zwłaszcza te, które możemy przetestować i podzielić się poźniej naszą opinią! Takie promocje to idealna okazja do poszerzenia swojej kosmetyczki. Tylko do 18 sierpnia możecie się zglosić do przetestowania kosmetyków marki EsthiCell.

Testerzy poszukiwani

Chcecie przetestować kosmetyki EsthoCell do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy i szyi? Serwisuroda.pl zapewnia ku temu idealną okazję! Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia na adres mailowy: konkurs@serwisuroda.p. Uwaga! W temacie trzeba zamieścić dopisek: Testuje kosmetyki EsthiCell. Co trzeba napisać w treści? Każdy chętny powinien napisać jak i dlaczego wykorzysta testowane kosmetyki do codziennej pielęgnacji: sprawdźcie czy te dwie propozycje zastąpią Waszą dotychczasową pielęgnację.

Kosmetyki do przetestowania

Oba kosmetyki pochodzą z serii spowalniającej starzenie i poprawiające stan skóry. Takiej okazji po prostu nie można przegapić!

  • krem-serum do twarzy i szyi,
  • wielozadaniowy peeling do twarzy i szyi.

Z przesłanych zgłoszeń zostaną wybrane dwie osoby, które będą miały szczęście przetestować kosmetyki calkowicie za darmo. Warto wykazać się kreatywnością i dać sobie szansę na dostanei się do testów! 

Wypróbujcie mini-inhalator Clip Wypróbujcie mini-inhalator Cli...

Męczy Was katar? Przeziębienie, a może migrena? Mamy na to r...

300 zestawów od Ziaja 300 zestawów od Ziaja

Zobacz, jak zgarnąć zestaw kosmetyków od Ziaja - domowe spa...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!