Gry

Dwie gry za darmo na Epic Games

Dwie gry za darmo na Epic Games

Epic Games

Epic Games zaskakuje nas kolejną promocją: tym razem do darmowego pobrania dwie bardzo dobre gry. Nie przegapcie tej okazji!

Wygląda na to, że Epic Games ostro walczy o swoich klientów. Wiele tytułów mają na wyłączność (czasem tymczasową) i regularnie kuszą coraz to nowymi promocjami. Promocje te obejmują również rozdawanie gier całkowicie za darmo! Tym razem możemy pobrać na swoje konto dwie bardzo dobre gry: Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter. 

Mutant Year Zero: Road to Eden

To gra strategiczna, bardzo ciepło przyjęta aa rynku: pozytywnych opinii doczekała się ze strony recenztenów i graczy. W czasie gry mamy szansę objąć kontrolę nad grupą mutantrów, którzy przeszukują postapokaliptyczny świat w poszukiwaniu mitycznego Edenu. Mówiąc krótko: to przygoda świni i kaczki, którą koniecznie trzeba sprawdzić samemu! 

Hyper Light Drifter

Ta propozycja jest trochę spokojniejsza: to przygodowa gra akcji. Coś specjalnie dla osób tęskniących za czasami 16-bitowych gier. Ta retro-zręcznościówka to idealne połączenie świata fantasy i science fiction. Idealna gra na dłużące się wieczory i na odrobinę wolnego czasu! 

Gry można pobrać całkowicie za darmo do 22 sierpnia - nie zostało więc wiele czasu! Która gra stanie się Waszym faworytem? 

The Uncertain: Last Quiet Day - za darmo na Steam The Uncertain: Last Quiet Day...

Uwielbiamy darmowe gry, a Ty? Zobacz propozycję od Steam!

"Surviving Mars" do pobrania za darmo "Surviving Mars" do pobrania z...

Skolonizujcie Mars jako pierwsi! Już teraz możecie to zrobić...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!