100 paletek cieni od Semilac czeka

100 paletek cieni od Semilac czeka

Semilac

Konkurs od Semilac: wygrajcie paletkę cieni do powiek, a następnie zawalczcie o warsztaty makijażowe!

Skorzystajcie z okazji i wygrajcie bestsellerowe paletki cieni do powiek Semilac Insta Shine oraz... warsztaty z gwiazdami makijażu! Takie warsztaty to nie lada nagroda za niewielki wysiłek. Koniecznie sprawdźcie, jak zdobyć popularny produkt makijażowy i szkolenie u zawodowców.

Zasady konkursu

  • Zrepostujcie zdjęcie konkursowe na swoim profilu na Instagramie - pamiętajcie o dodaniu odpowiedniego hasztagu: #semilacinshine w opisie postu,
  • Wróćcie do zdjęcia konkursowego i w komentarzu pod nim odpowiedzcie na pytanie: Dlaczego właśnie Ty masz wygrać paletkę Semilac Insta Shine? Uzasadnij swoją odpowiedź.


(fot. Instagram: Semilac )

Każdy może aż dwa razy zgłosić się do konkursu! Oznacza to dwukrotne wykonanie obu punktów. Czas na zrepostowanie i skomentowanie zdjęcia jest do 17 listopada. Wszystkie osoby wytypowane 18 listopada będą miały szansę wygrać uczestnictwo w pierwszysch takich warsztatach makijażowych! Szczegóły drugiego etapu przedstawimy Wam po ogłoszeniu zwyciężców! Nie zapomnijcie zgłosić się do konkursu - aż 100 osób wygra paletkę ceni Semilac Insta Shine. Powodzenia #Semigirls!

Bądźcie na bierząco - koniecznie polubcie nasz profil na Facebooku

 

Konkurs ,,Smak tak, jak lubisz" Konkurs ,,Smak tak, jak lubisz...

Wygrywaj tak, jak lubisz!

,,Zatrzymaj czas z Londa" Age Defy! ,,Zatrzymaj czas z Londa" Age...

Wygraj piękną biżuterię od APART!

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!