Zabawa z ciastkami Milka

Zabawa z ciastkami Milka

Facebook: Milka

Tylko do 14 lipca możecie wziąć udział w konkursie organizowanym przez Milkę. Nie możecie go przegapić! To pierwszy taki konkurs, w którym możecie wygrać grę planszową! To punkt obowiązkowy w każdej domowej świetlicy! 

Zabawa z ciastkami Milka

Co ciekawe, jest to konkurs dedykowany dla osób aktywnych na Facebooku! Posiadanie aktywnego konta jest jednym z warunków do udziału w konkursie. Jeśli należycie do użytkowników najpopularniejszego portalu społecznościowego, to już macie szansę na wygranie gry planszowej! W celu zdobycia nagród wystarczy zrobić zdjęcie pod postem konkursowym na Facebooku, w którym pokażecie, jak można wykorzystać ciastka Milka w zabawie. Warto wykazać się kreatywnością: niektóre zgłoszenia są naprawdę nietypowe!


(fot. Facebook: Milka )

W konkursie będą brane pod uwagę

  • kreatywność,
  • oryginalność,
  • jakość wykonania.

Ważne jest również to, że zdjęcie nie może pokazywać osoby poniżej 13 roku życia - jest to zgodne z zasadami samego portalu. Zdjęcia można publikować do 14 lipca i każdy użytkownik może zgłosić się do konkursu więcej niż raz! To dopiero okazja!

Nagrody

Konkurs pozwala na wygranie aż 120 osobom. Każda z nich otrzyma:

  • 120x gra planszowa "Milka Buscuit Run",
  • 120x zestaw ciastek Milka.

Kto weźmie udział może pochwalić się swoim zdjęciem na naszej stronie na Facebooku - Darmowe Gadżety. Dzięki polubieniu strony jako pierwsi będzie informowani o najlepszych okazjach!

 

 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

LOTERIADA 2020 LOTERIADA 2020

Do wygrania MILION zakładów Lotto i ponad TYSIĄC niezwykłych...

Piecz i wygrywaj! Piecz i wygrywaj!

Lubicie robić wypieki? Chcecie wykazać się kreatywnością? Za...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!