Testowanie: wózek dla dzieci Lila Maxi-Cosi

Testowanie: wózek dla dzieci Lila Maxi-Cosi

Babyboom

Rodzice, to właśnie akcja dla Was! Tylko teraz możecie przetestować i wygrać wózek Lila Maxi-Cosi! Jak to zrobić? Dowiecie się u nas!

BabyBoom poszukuje 6 rodziców do przetestowania wózka Lila Maxi-Cosi. To idealny sprzęt dla osób stawiających nie tylko na funkcjonalność, ale też wygodę.

Lila Maxi-Cosi

Przede wszystkim to wózek 2w1, który dzięki współpracy z pediatrami spełnia wszystkie oczekiwania stawiane przez rodziców i lekarzy. Wózek posiada wbudowaną miskitierę, która ochroni dziecko przed owadami, a przy tym przyciemni miejsce odpoczynku bez dodatkowego grzania. posiada on wyciągany kosz na zakupy: to dopiero ułatwienie do codziennych obowiązków przy małym dziecku! To nie wszystko! Wózek można rozszerzyć o dodatkowe siedzisko, dzięki czemu stworzy się miejsce dla dwójki dzieci z niewielką różnicą wieku. 

Udział w teście wózka

Do testów poszukiwani są rodzice noworodków i niemowlaków do 3 miesiąca życia oraz rodzice dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia, więc nie ma na co czekać! Jak zgłosić się do akcji?

  • Wystarczy wypełnić ankietę na stronie BabyBoom,
  • odpowiedzieć na 13 pytań, dotyczących między innymi dziecka i samego wózka.


(fot. BabyBoom )

Wybrani rodzice zostaną poinformowani o naborze do dnia 9 sierpnia, a następnie otrzymają wózek Lila Maxi-Cosi w kolorze Nomad Red. Co ciekawe, 5 z 6 rodzin będzie musiało na koniec promocji odesłać wózek.

Dodatkowy konkurs

Po przetestowaniu wózków przez Wasze maluszki przyjdzie czas na wypełnienie formularzu. To właśnie one wezmą udział w konkursie, a wybrana rodzina będzie mogła zostawić sobie wózek Lila całkowicie za darmo. Pozostałe osoby dostaną w prezencie torby Maxi-Cosi Modern.

Testy żeli pod prysznic Bambino i zapachu mirabelki Testy żeli pod prysznic Bambin...

Sprawdźcie, jak otrzymać darmowy, hiperdelikatny żel pod pry...

Do przetestowania 60 szt. oczyszczacza powietrza Philips Do przetestowania 60 szt. oczy...

Uwielbiamy testowanie sprzętu ułatwiającego życie. Na pewno...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!